Často kladené otázky

Kde vás můžu kontaktovat?

Napište nám mail na info@sifruj.cz

O co jde?

Jde o jedinečnou sérii venkovních šifrovacích her, které můžete hrát kdykoliv si vzpomenete. Stačit Vám bude jen vytištěná herní brožura, tužka a jasná mysl.

Jak to můžu vyzkoušet?

Úplně jednoduše. Vytiskněte si herní brožuru některé z našich her. V herní brožuře najdete vše, co k dané hře budete potřebovat. Vyrazit můžete opravdu kdykoliv.

Jak mám tento úkol řešit?

O tom to právě je! Každý úkol se řeší jinak. Přijít na to, jak co řešit, je základní podstata našich her. Přemýšlejte, zkoušejte, zapojte fantazii. Nezapomeňte, že každý úkol jde řešit až na konkrétním místě. Z obýváku to vyřešíte opravdu těžko.

Mám hrát sám?

Můžete hrát sami. Možná malinko větší zábava to bude ve dvojici, trojici …. jak budete chtít. Hodně zábavy si rovněž užijete, když to pojmete formou soutěže. Jeden tým proti jinému týmu.

Jak se dostanu k nápovědám?

Nápovědu využijte až v případě, že dlouhou dobu nemůžete přijít na řešení daného úkolu. Nevzdávejte se moc brzy! 🙂 Nápovědy jsou dostupné on-line na tomto webu. Pokud si tedy s sebou na hru vezmete zařízení s přístupem na internet, budete mít k nápovědám snadný přístup. Nápovědy jsou vždy chráněny heslem. Heslo k nápovědě ke každému úkolu se dozvíte v herní brožuře. Zadávejte ho vždy velkými písmeny bez mezer a diakritiky.

Můžu hrát, když nemám internet v mobilu?

Ano. Potřebujete pouze herní brožuru, kterou si předem vytisknete. Akorát nebudete mít přístup k nápovědám. O to víc budete muset přemýšlet 🙂

Nikdy jsem nic podobného nehrál. Můžu to zvládnout?

Ano. Může to zvládnout opravdu každý. Ale jednoduché to nebude. Zkrátka výzva! A tak to má být!

Je to i pro děti?

Pro samotné děti jsou úkoly dost těžké. Děti určitě můžete vzít s sebou. Můžou Vám s řešením úkolů pomoct. V některých úkolech může být dokonce dětský pohled výhodou. V blízké době plánujeme i hru zaměřenou přímo na děti od 10 let.

Jaká je časová náročnost her?

Počítejte minimálně 20 minut/úkol. Záleží, jak moc Vám to půjde a jak moc brzo se případně vzdáte a vezmete si nápovědu.

Už mám všechny vaše hry v okolí dohrané. Budou další?

Ano. Stále pracujeme na dalších hrách na různých místech v České republice. Sledujte novinky rovněž na našem facebooku.

Jak je to s cenou?

Platí se až po hře. Pokud se Vám hra nelíbila a byla to pro Vás ztráta času, prosím, neplaťte nic. Pokud jste si ale hru užili, oceňte prosím naší práci. Cena každé hry (většinou okolo 100 Kč) je vždy uvedena v herní brožuře dané hry. Pokud Vám to přijde moc, zaplaťte méně. Pokud Vám to přijde málo, zaplaťte více. V brožuře jsou rovněž uvedeny platební informace. (číslo účtu: 670100-2210126305/6210)

Chtěl bych připravit hru na míru, uspořádat teambuilding, nebo mám jiné speciální přání. Je to možné?

Samozřejmě. Napište nám na info@sifruj.cz a určitě se domluvíme.